התחברות/הרשמה
 

ד.כנעני בע"מ – תקנון אתר תדמית

 
1. חברת ד.כנעני בע"מ (להלן: "כנעני") הינה חברה העוסקת ביבוא ושיווק של חומרי ואביזרי חשמל ותאורה.
2. השימוש באתר על כל תכניו ושרותיו מוצע לגולש ו/או למשתמש בו (להלן: "המשתמש" ) בכפוף לקבלת כל התנאים הכלולים בתקנון כפי שהם כיום ו/או כפי שיתוקנו בעתיד.
3. הגלישה באתר ו/או ההרשמה לקבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצד המשתמש לתנאים אלה. אם אינך מסכים להם, המנע משימוש באתר זה. שימוש באתר ו/או מסירת כל מידע לפרסום באתר וקריאת הודעות המתפרסמות בו, מעידים על הסכמה לכל תנאי השימוש כמפורט בתקנון זה.
4. כל משתמש באתר מצהיר כי הינו מודע לתקנון האתר ומקבלו, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד כנעני ו/או בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו.
5. אני מאשר בזאת לכנעני לשלוח אליי דברי דואר, מיילים והודעות פרסומיים ויודע כי לא תהיה לי ולמי מטעמי שום טענה ו/או תביעה כנגד כנעני ו/או בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם. יודע אני כי בכל רגע נתון אוכל לפנות באמצעות המייל ו/או באמצעות טופס צור קשר לכנעני ו/או בעלי האתר ו/או מפעיליו על מנת שיסירו אותי מרשימת התפוצה ויפסיו לשלוח לי דברי פרסום וכנעני יהיו מחוייבים להסיר אותי מרשימות אלו לא יאוחר מ2 ימי עסקים מיום שליחת הבקשה.
6. מטעמי נוחות נוקט התקנון בלשון זכר, ואולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.
 
כניסה למשתמש רשום

שכחת סיסמה?
   לחץ כאן לקריאה
הרשמה למשתמש חדש
 
   לחץ כאן לקריאה